Pitbullar aslında küçük çocukları kurtardı

İnsanların en iyi dostu olma konusunda köpeklerin yerini hiçbir hayvan alamaz. Ancak bazı insanlar onların kendilerine, çocuklarına zarar verebileceğini düşünerek şu hayvanlara her zaman göz kulak olurlar. Bu hikayede ise tam tersi oluyor.

Melissa Butt, 4 yaşındaki Zayden, 1 yaşındaki Mallory torunları ile vakit geçiriyordu. Kadın mutfakta olduğunda aniden köpekler evin bahçesinde yüksek sesle havlamaya başladı. Çocuklar da dışarıdaydı.

Hemen köpekleri çağırdı ve onları sakinleştirmeye çalıştı ama pitbullar her zamanki gibi ona itaat etmediler. Dışarı çıkıp neler olduğuna bakmak zorunda kaldı. Çok geçmeden kadın iki köpeğini saldırı halinde gördü.

Ama saldırı çocuklara zarar vermek için değildir. Köpekler aslında çocukları zehirli bakır başlı yılandan koruyorlardı. Bazen bir kahraman olmak, sadık bir köpek olmak demektir. Köpekler ne kadar önemli ve bizi korumak için ne kadar özverili olabilecek.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: