51 yaşındaki Claudia Schifer şimdi her zamandan daha güzel

51 yaşındaki süper model Cllaudia Schiffer hala muhteşem görünür. Onun beli birçok kadının kıskançlığı. O 1990’ların en başarılı ve popüler Alman süper modellerinden biri. Schifer, yaşına rağmen mutlak güzelliği ve çekiciliği ile sadık hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Kusursuz görünümü her zaman beğeninin merkezi olmuş.

Cllaudia her zaman uzun ve zayıftı. Model endüstrisinde başarıya ulaşmak onun için sadece bir zaman meselesiydi. Oysa gençken figürünü beğenmedi. Cllaudia öğrenciyken ulübe gitti ve orada “Metropolitan Models” adı altında bir ajans izcisiyle karşılaştı. Genç kızın Paris’e gitmesini ve manken endüstrisinde kariyere başlamasını önerdi. Başlangıçta, sevimli kız buna gerçekten inanamadı ve ilk fotoğraf çekimi süresinde çok utangaçtı.

Ama, her şey oldukça iyi çıktı. Fransız “Elle” ve “Channel” dergilerinin kapağında göründükten sonra Lagerfeldin ilham perisi oldu. Hatta genç modeli, başka bir tarzın sembolü Bridget Barrdotla karşılaştırdı. Uzun bir süre boyunca Cllaudia, tüm dünyadaki en yüksek ücretli süper model olarak kabul edildi. 2000 yılında “Forbes” dergisi kârının yaklaşık 9 milyon olduğunu açıkladı.

Claudio’nun görünüşünün o zamandan beri gerçekten değişmediğini belirtmemiz gerekiyor. Düzenli olarak spor salonuna gidiyor ve kendini sağlıklı tutmak için sadece sağlıklı yiyecekler yiyor. Açıkladığı gibi, güzellik sırrı su ve iyi yemek. Fast food ve tatlılara şiddetle karşıdır. Model topuklu ayakkabı giymeyi tercih eder. Ancak rahat hissetmek ve daha feminen görünmek için çok yüksek değil. Süper model doğal saçını koruyor ve görünüşüyle ilgili herhangi bir değişiklik yapmadı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: