Garson müşteriden beklenmedik bir hediye aldı.

Heyecan verici bir hediye! Kimse böyle bir durumu hayal etmemişti. Amerikalı Susanna Burke, arkadaş canlısı restoran çalışanı Dunkin Donast ile tanıştı. Kadının adı Ebony Jones.

Canlandırıcı kahveye olan sevgisi nedeniyle Susanna, Jones’la arkadaş olduğu bir kafeyi düzenli olarak ziyaret etti. Bir gün tekrar bir kafeyi ziyaret ederken, Burke Ebony ve üç çocuğunun tahliye edildiğini öğrendi.Kadın bu tatsız olaya kayıtsız kalmadı, bu yüzden yeni bir ev bulmaya yardım etmeye karar verdi.

Kafenin daimi müşterisi, hayır işleri yapan ve ihtiyaç sahiplerine ücretsiz konut sağlayan New Life Mobilya Bankası’na başvurdu.Susanna’nın tanıdıkları, muhtaç bir aile için çabucak iyi bir ev buldu. Kısa süre sonra kadın, Ebony’ye böyle beklenmedik bir hediye vermek için kafeye gitti.

Burke “Arkadaşımın yaşam kalitesini iyileştirmek için elimden gelen her şeyi yaptım. O çok iyi bir insan, iyi bir hayatı hak ediyor.” diyor. Kadın hediyeyi aldığında, mutlu bir şekilde dedi. “Çok mutluyum, böyle cömert bir hediye için Susana teşekkür ederim. “Hala bir evimiz olduğuna inanamıyorum.”

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: