Hayvan sebepsiz yere terk edildi

Köpeklerin ne kadar sadık olduklarını biliyoruz. Onlar sahiplerini asla terk etmezler, onları her türlü tehlikeden korumaya hazırdırlar. Ancak birçok durumda bu sadık hayvanlar insanlıktan aynı muameleyi görmezler, hatta sebepsiz yere terk edilirler. Bert adlı bu sevimli köpek, yetiştiricilerinin kalpsiz davranışları nedeniyle çok kötü bir durumdaydı. 

Onlar satamayacak kadar büyük olduğunu düşündüler ve ondan vazgeçmenin en iyisi olduğuna karar verdiler. Ama köpeğin hayatı tamamen değişti. Hayvana bakmaktan çekinmeyen New Yorklu sanatçı Katie Grayson ile tanıştı. Kadın Bert’in gözlerinde güzel bir şey buldu ve hemen ona aşık oldu. 

Çocuğun bulunduğu sığınma evi çalışanları, evlat edinildiği gün çok üzgün ve heyecanlıydı. Kadın, Bert’in orada kendini mutlu ve kaygısız hissettiğinden emindi. Kısa bir süre sonra Instagram’da 93.000 takipçi topladı.

Köpek özgür olduğunda, sahibinin galerisinde vakit geçirmekten keyif alır. Çok sayıda insan onu görmek için resim galerisini ziyaret eder. Herkesi oraya davet eden sahibini mutlu eder. Köpeğin sosyal ağlarda çok popüler olması Katie için şaşırtıcı değil. Evcil hayvanının ne kadar akıllı, kibar ve çekici olduğunu biliyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: