Köpek sahiplerinden kaçmaya devam ediyor

Adı Thunder olan köpek, sahiplerinden kaçmayı ve gölde yüzmeyi çok seviyor. Diğer tarafta birçok kişinin ziyaret ettiği bir kamp alanı var. Köpek orada herkesle tanışır ve yeni arkadaşlar bulur. Amanda Vermeer, göl kenarında bir kamp alanında çalıştığını ve hala oraya dinlenmek için geldiğini söyledi.

Ne zaman gölde yüzen bir köpek görse, bunun Thunder olduğunu anlıyor. Kadına göre köpek hem yüzmeyi hem de kamp yapmayı seviyor. Daha sonra insanları selamlama ve ikram alma fırsatı bulur. Kamp çalışanları Thunder’ı fark edince köpeğin sahibini arayıp “Yine yaptı” derler. Sonrasında adam evcil hayvanını almaya gitmek zorunda kalır.

Sahibi “Onu genellikle bir kamp alanında bulabilirsiniz. Thunder, eve tek başına gidemeyecek kadar çok eğleniyor” dedi . Aile, Thunder’ın göl boyunca yüzmesini engellemek için çeşitli yöntemler denedi. Ancak, boşuna.

“Bize bakıyor ve kederli bir şekilde sızlanıyor. Bununla birlikte, genellikle kulaklarının arkasını ve çenesinin altını kaşıyarak ruh hali düzeltilebilir”,sahibi köpeği eve götürdüğü anları hatırladı. Her şeye rağmen, Thunder ailesini sever. Onları her zaman onları görmekten çok mutlu olur ve aktif olarak kuyruğunu sallar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: