İnternet sürekli gülen bu köpeğe doyamıyor

Chevy tüm komşular tarafından bilinir. Kedi her zaman gülümsediği için onlar hayvana bayılıyor. Bu çocuk sıradan bir olayı nasıl tatile çevireceğini bilir. Uyurken bile mutlu görünüyor. Chevy sahipleri uzun yürüyüşleri sever. O Tina ile kocasıyla kamp yaparken, şapkasını gerçek bir büyük kampçı gibi şatafatlı şekilde giyer. Bu da onu tamamen mutlu ediyor.

Hep birlikte golf kulübüne gittiklerinde, Chevy golf arabasının ön koltuğuna oturur. O manzarayı ile yüzündeki esintiyi sever. Mutlu olduğu için gülümsüyor. Sürekli gülümsediği için Chewienin iyi olmadığından şüphelenebilirsiniz. Ama o en sıradan köpek, sadece iflah olmaz bir iyimser. Sadece uzun bir yürüyüşte üşürse, ıslanırsa veya acıkırsa küçük yüzündeki ifade değişir.

Sahipleri, evcil hayvanlarının ek bakıma ihtiyacı olduğunu anlıyor. En şaşırtıcı şey, Chewie’nin zaten dokuz yaşında olması. Ne kadar küçük olduğu ve kayıtsız ifadesi nedeniyle, düzenli olarak bir köpek yavrusu ile karıştırılır. Ama insan standartlarına göre, o zaten altmışın üzerinde.

Buna rağmen, o enerji dolu. Mutluluk onu bunalttığında, tek bir yerde dönmeye başlar. Sahipleri buna “santrifüj” der. Bu köpeğin olumlu tutumu hayranlık uyandıramaz. Yüzünüze gülümseme getirdiyse, dünyayı biraz daha iyi hale getirmek için bugün bir yabancıya gülümsemeyi deneyiniz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: