Anne oğlunun saçını hiç kesmedi

8 yaşındaki bu çocuk, akıllara durgunluk veren saçları sayesinde bir hayran ordusu kazandı. Çocuk, seçkin ve takdire şayan saç modeli sayesinde şimdiden büyük bir hayran ordusu kazandı. Annesi oğlunun saçını hiç kesmedi. O Britanya’da doğdu ve sadece iki yaşında olduğunda birçok kişinin hayalini kuracağı muhteşem ve çekici saçlara sahipti. Annesi oğlunun saçını kestirmeye karar verdiğinde, birdenbire başına çok ilginç bir şey geldi.

Kadın, oğluyla birlikte süpermarkette alışveriş yapmakla meşgulken, bir yabancı çocuğun fotoğrafını çekip sosyal medyada yayınladı. Ancak kadın, küçük çocuğun saçlarının ne kadar muhteşem olduğunu belirten yorumları okuduğunda, Faruku’nun aslında ne kadar eşsiz ve seçkin olduğunu anladı. İnsanlar her zaman küçük çocuğun gür saçlarına hayran kaldılar.

Hemen küçük çocuk için bir Instagram hesabı oluşturmaya acele etti. O bir ay içinde şimdiden 5000’den fazla abone kazandı. Faruku 5 yaşına geldiğinde ilk olarak New York’taki defileye davet edildi. Mankenlik ajansı kesinlikle her şeyi ödedi: uçuş, otel, yemek, alışveriş. Dahası, ona ve annesine konyak torbaları verdiler.

Anne, oğlunun muhteşem ve gür saçlarına iyi bakar ve onları bakımlı ve parlak tutmak için her şeyi yapar.
Saçının uzunluğu yaklaşık 60 cm ve saçını kestirmeyecek. Şu anda, Faruku’nun hesabında saçına delice aşık olan 100 binden fazla sadık hayranı var.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: