Kötü durumdaki kediye kimse dikkat etmiyordu

Adam, kedisine yiyecek almak için bir evcil hayvan mağazasına geldi. İhtiyacı olanı seçerken dikkatini vitrinlerden birine çevirdi. Orada, camın arkasında küçük beyaz bir yavru yaşıyordu. Ama durumu çok kötüydü. Evcil hayvan mağazasının personeli ona dikkat etmedi. Bebeğin hiç hareket etmediğini, neredeyse nefes almadığını bile fark etmediler. Kuru maması vardı ama kesinlikle su yoktu.

Ayrıca kedi şimdiden göz enfeksiyonlarına yakalanmaya başlamıştı. Adam, mağaza çalışanlarının hayvanı öldürdükleri gerçeğine dikkat çekti, ancak işlerini yapmaya devam ettiler. Sonra kediyi kurtarmanın tek yolunun onu satın alıp bu cehennemden kurtarmak olduğunu anladı. O böyle yaptı.

Satın alma işleminden hemen sonra adam bebeği bir veteriner kliniğine götürdü. Doktorlar yavru kediyi ayağa kaldırmayı başardı, hızla iyileşmeye başladı. Şimdi kedi yeni sahibiyle yeni bir evde yaşıyor, sağlığı iyi, mutlu ve neşeli. Sevincine gölge düşüren tek şey, sahibinin yaşlı kedisiyle iletişim kuramamasıdır.

Ancak bunun üzerinde çalışır ve komşusuyla arkadaş olma umudunu kaybetmez.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: