Kurtarılan kedi, kendisine benzeyen yeni bir “kardeş” bulur

Bir defa bir Japon kadın, barınaktan ötenaziye hazırlanan bir kedi evlat edindi. Onu kelimenin tam anlamıyla ölüm cezasından kurtardı ve ona Suzume adını verdi. Kısa bir süre sonra kadın, aynı sığınakta Susie’sine benzeyen bir bebeğe rastladı.

Japon kadın işten bir gün izin alarak sabah erkenden yavru kedi için bu barınağa gitti. Onu muayene için bir veterinere götürdü ve her şeyin yolunda olduğu ortaya çıkınca eve getirdi ve onu ilk kediyle tanıştırdı. Suzanne ve Unagi gerçekten birbirinin kopyası gibi görünüyordu.

Kadın, kedileri birbirine alıştırabilmek için yavaş yavaş Suzy’yi Unagi ile tanıştırdı ve onları farklı odalarda tuttu. Ama Suzanne hemen bebeğe nezaket göstermeye başladı. Unagi, Susuza’yı her yerde takip etmeye başladı, Susume uyuyacaksa bebek ona bağlıydı.

Sadece birkaç hafta içinde Suzyme ve Unagi çok arkadaş oldular ve o zamandan beri ayrılmazlar. Birlikte yatıp akvaryumdaki balıkları birlikte seyrederler. Suzanne bazen Unagi’yi kendi bebeğiymiş gibi yalıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: