Köpek ölmekte olan kediyi gerçekten kurtardı

Leah Spilka, Imgur’da evcil hayvanlarının sıra dışı dostluğu hakkında fotoğraflar ve dokunaklı bir hikaye paylaştı. Her şey üç yıl önce bir kadının evinin arkasındaki tarlada Opie adındaki köpeğiyle yürümesiyle başladı.

Aniden, köpek yavrusu kütüğün altındaki bir şey fark ederek ayrılmayı reddetti. Kadın oraya baktığında, üzerinde kurtçukların yatmakta olduğu çok küçük canlı bir kedi yavrusu gördü.

Kadın yavru kediyi çıkardı ve veterinere götürdü. Temizlik ve incelemenin ardından yavru kediye Roscoe adı verildi. Durumu iyiydi ama korunmaya ve bakıma ihtiyacı vardı. Gerekli tavsiyeyi alan Leah, yavru kediyi beslemeye başladı.

10 gün sonra gözlerini açtı ve köpek yavrusu Opie, iyiliğini soruyormuş gibi onu terk etmedi. Yavru kedi ve köpek birlikte uyumaya başladılar. Her gün Roscoe büyüdü ve güçlendi. Sadece Opie ile değil, evdeki diğer köpekle arkadaş oldu. O zamandan beri üç yıl geçti, hala arkadaş ve birlikte uyuyorlar. Roscoe muhtemelen Opie’yi kardeşi olarak görüyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: