Kızın olağandışı görünümü, onu sosyal ağın gerçek bir yıldızı yaptı

Kızın sıra dışı görünümü herkesi kendine çekiyor. Gri kirpikleriyle daha güzel görünüyor. Victoria Santiago, Kentucky’de yaşıyor ve tek bir özelliği olmasa bile tamamen sıradan bir kız olacaktı. Ancak Amerikalıyı sosyal ağın gerçek bir yıldızı yapan bu kusurdu. Victoria, görünüşünün özelliği nedeniyle çok karmaşıktı. Bir genç olarak, zona hastalığından muzdaripti. Mantar niteliğindeki bu enfeksiyon, kızın cildinde hafif lekeler bıraktı. 2016’da durum daha da kötüleşti.

Victoria’ya vitiligo teşhisi kondu, bu nedenle ciltte beyaz lekelere ek olarak kirpiklerde, saçlarda ve kaşlarda da gri alanlar ortaya çıktı. Santiago sürekli endişeli ve endişeliydi. Kalabalık yerlerde olmak istemiyordu. Merakla çevreleyen ve gündelik buluşma onu inceledi ve hatta bazıları tavsiye verdi. Ama Victoria’yı kimse anlamadı ve o kendi içine çekilmeye başladı.

Neyse ki, bir gün Santiago bir sosyal ağa kaydolmaya karar verdi. TikTok’ta bir hesap oluşturdu ve hemen hayranlar kazandı. Şimdi Victoria’ya yaklaşık 40 bin kişi abone oldu ve hepsi kızın doğallığına delice aşık oldu.

Aboneler olağandışı Victoria’yı her şeyde destekliyor ve onları fotoğraf ve videolarla memnun ediyor. Yayınlanan videolardan birinde, Santiago kirpiklerini boyamaya çalıştı ve zorlukla yer aldı. Ancak makyajsız bile Victoria çok çekici olduğu için insanlar kıza maskarayı çıkarmaları konusunda güvence verdi. Bu doğrudur ve iltifatlar Amerikalı bir kadına özgüven aşılar, benlik saygısını arttırır.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: