Polis atı sokakta dans ediyor

Müzik güçlü bir terapidir, ancak sadece insanlar değil hayvanlar da ondan zevk alır. Birçoğumuz hayvanların müziğe nasıl tepki verdiğini fark etmiş olabiliriz. İnternette hayvanların müzik eşliğinde dans ettiği yüzlerce video var. Ancak bu hikaye bir evcil hayvan değil, yoldan geçenlerin dikkatini çeken bir polis atı hakkındadır.

Bu görev sırasında oldu. Polis personelinin, onu azarlamadan önce, arkadaşlarının enerjik dansından da keyif aldıklarını umuyoruz. New Orleans’ta görevdeyken, polis atı ve memuru, müzik yapan bir caz grubuyla karşılaştı. Müzik o kadar akılda kalıcıydı ve dans eden insanlar o kadar mutluydu ki at kendi kendine dans etmeye başladı.

Dans hareketleri yoldan geçenleri memnun etti ve kısa süre sonra sokak atın etrafını saran insanlarla doldu. Bu şaşırtıcı ve bazen işlerimizden dinlememiz gerektiğini gösteren güzel bir hayvan örneği. Memur da sadık bir adamdı ve gösteriye son vermek yerine hayvanın iyi vakit geçirmesine izin verdi.

Dans eden polis atının bu istisnai sahnesini izledikten sonra, birçok insan iyi hisler aldı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: