Sokak kedisi, farklı hastaların stresle başa çıkmasına yardımcı oldu

Colorado, Denverdaki Northfield Veteriner Kliniği, Ron adında alışılmadık bir kediye yerleşti. Bir hayvan, kedi veya köpek olsun, diğer hastaları sakinleştirmek için gerçek bir yeteneğe sahiptir. Ron sığınakta geçirdiği üç ay boyunca ekibin tam üyesi oldu. Sabah turları և Hasta bakımı “doktor”un günlük programına dahildir.

Bir kez veteriner kliniği çalışanları tarafından sokaktan alındı. Ron sığınağa varır varmaz çok korktu ve saklanmaya devam etti.Ancak kısa süre sonra kedi yeni eve alıştı ve tedavi için orada bulunan diğer hayvanlarla ilişki kurmaya başladı. Onlara yaklaştı ve her şeyin yoluna gireceğini açıkça belirtti.

Bazen kuyruk doktoru sadece hastaya yapışır ve sıcaklığıyla onu ısıtır. Hastaları uyurken bile rahat ettirmeye çalışarak onlara yardım ediyor. Ron geçenlerde barınaktan ayrıldı. Kuyruk “doktor” gerçek bir aile buldu ve şimdi evinde yaşamaya başladı.

Kedi klinikte üç ay yaşadı. Bunca zaman gerçekten bir hastane çalışanı gibi davrandı. Ron’a diğer evcil hayvanlara verdiği sıcaklığı diliyoruz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: