Köpek ilk doğum gününü kutlamak için tüm arkadaşlarıyla parti veriyor

Bazı sahipler evcil hayvanlarını onlara gerçek kutlamalar düzenlediği kadar çok seviyorlar. Emma Bias, buldogu Marvelin ilk doğum gününün arifesinde onun için gürültülü bir parti hazırladı. Marvelin en iyi arkadaşları, Emma’nın diğer evcil hayvanları partiye davet edildi. Türler ve yaşlar arasındaki farka rağmen hayvanlar birbirleriyle iyi geçinirler.

TV sunucusu “Birçok evcil hayvanım vardır. Hepsi çok arkadaş canlısı yaşıyor” dedi. Emma bulldog’a ilk doğum günü için komik pizza oyuncağı verdi. Ama asıl sürpriz, tabbi, bayram yemeğiydi.

Emma “Köpeklere yulaf, havuç, yaban mersini ile fıstık ezmeli kek yaptım. Kedi bir tavuk ve peynirli kurabiye aldı ve kertenkele taze bir salata aldı ”diyor. Tüm arkadaşlar masaya oturdu ve tatlı yemeye başladı.

Emma, hayvanların kutlamanın kimin onuruna yapıldığını gerçekten anladığı izlenimini edindi. Sadece Marvel olmadan yemeğe başlamayı reddettiler. Bayramdan sonra evcil hayvanlar dışarı çıkarak eğlenmeye devam etti. Yorulana kadar uzun süre birlikte oynadılar. Şaşırtıcı bir şekilde, bu kadar farklı hayvanlar sorunsuz bir şekilde geçinirler. Emma bundan sonra tüm evcil hayvanlarına benzer partiler düzenleyeceğine söz verdi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: