80 yaşındaki kadının makyaj videosu milyonlarca kez izlendi

Doğal görünüm tek kelimeyle harikadır. Ama bazen daha çekici görünmek için güzelliğimizi öne çıkarmamızda ayıp veya yanlış bir şey yoktur. Kadınların makyaj yaptıkları ve kendilerini daha özgüvenli hissettikleri kozmetik ürünlere büyük önem verilmektedir.

80 yaşındaki bu yaşlı kadın, yaşına rağmen profesyonellerden bile daha iyi makyaj yaptığını kanıtladı. Video internette paylaşıldıktan sonra, bu şaşırtıcı kadın anında yeni bir internet yıldızı oldu. O birçok insan onun yeteneğine ile deneyimine hayran olmaya başladı. Büyüleyici görüntüler bir hafta içinde milyondan fazla görüntüleme aldı.

İlk olarak, kadın gerçek bir zorunluluk olan yüzünü temizler. Sonrasında ruj ile dudak kalemi koyar. Şimdi kaşların zamanı. Göz kapaklarına gölge yapın ve gerçekte ne kadar muhteşem göründüğünü görün. Şimdi maskara. Görünüm tamamlandı. Peruk, aksesuarlar ve o tamamen hazır.

Bu yaşlı kadının makyaj yapmadan önce bile şaşırtıcı ve çarpıcı göründüğünü söylemeye gerek yoktur. O dönüşümden sonra daha da çekici ve güzel hale geliyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: