Kız garip bir istekle sığınağa geldi

Bir kedi evlat edinmek isteyen kız yerel barınağa gitti. O beklenmedik istekle personeli şaşırttı. Kız, “Bana burada en uzun süre kalan hayvanı göster” dedi.Böylece sağır, dişsiz kedi yaşlılıkta ev bulmuş. Hemen ona Cali adında kedi gösterildi. Tamamen sağırdı ve dişlerinin çoğunun yokluğundan oldukça yaşlı olduğu belliydi.

Büyük yeşil gözlü bir kedi yüksek sesle havlayarak kafesten sürünerek çıktı. O ses o kadar eşsizdi ki kız uzun zamandan sonra ilk kez gülümsedi. Bridget kediyi eve götürdü. Kedi hemen lavaboya yaklaştı ve havlamaya başladı. Kız musluğu açmak istediğini tahmin etti. Birkaç yudum su içtikten sonra Cali efendisinin elini okşadı.

İlk gece Cali, çevresi için endişelenerek hiç uyumadı. Ama sabah kedi kızın ayaklarına kapandı ve uyudu. O an evde olduğunu anladı. Bu zamandan beri Cali her gece efendisinin yanında oturarak uyudu. Kedi çok sevecenerek kucaklaşmayı severdi.

Kız, yaşlı kedinin hayatına büyük neşe getirdiğini söylüyor. Birinin size ihtiyacı olduğunu bilmek çok önemlidir. Bridge’in bu kediyi barınaktan çıkarmaya karar vermesi harikadır.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: