Akıllı köpek yeni doğan bebeğin hayatını kurtarıyor

Köpeklerin insan arkadaşlarını sevdiği bir sır değil. En tatlı kucaklaşmaları ile sarılmaları yapar. Ancak köpeğin insanın hayatını kurtarabileceğini duymak olağandışıdır. O hikayede, husky, İngilterede halka açık parkta yeni doğmuş bir bebeği kurtardı. Güya bebeğin annesi onu yalnız bırakmış. Bebeği onlardan önce kimsenin görmemiş olması şaşırtıcı.

Emekli mühendis Tery Walh, Birmingham’daki en sevdikleri parkta husky köpeğiyle yürüdüğü zaman köpek bir şey gördü. Anormal davranmaya başladı.Daha sonra temiz olduğu için bebek bir battaniyeye sarılarak çimenlerin üzerinde yalnız bırakıldı.

Köpek kayıtsız kalmamış, davranışları ile hareketleriyle bebeğin hayatını kurtarmış. Sahibi, bebeği The Mounds’a giderken çalıların altındaki battaniyede nasıl bulduklarını anlatıyor. Tery “Birden bebek ağlaması duydum. Son zamanlarda, bebeği endişelendiren şeyin Hel’in nazikçe dürtmesi ve köpeğimin vücudundan gelen ısı olduğunu keşfettim” dedi.

Neyse ki, yenidoğan hayata idi. Tery tereddüt etmedi ve polisi aradı. Bebek hastaneye kaldırıldı. Durumu çok iyiydi. Polis bebeğin annesini bulamadı, çocuğa Aziz George Gününden birkaç gün önce bulunduğu için Georce adı verildi. Şimdi çocuk iyileşiyor. Annesi hala bulunamadı ve polis memurları onu aramaya devam ediyor. Anne ve çocuğun yakında bir araya geleceğini umuyoruz!

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: