Görme yeteneğini yeniden kazanan köpek hikayesi

Sevimli köpek Hazel, çok uzun bir süre ihmal edildikten sonra hayatının tadını çıkarma şansına sahip oldu. Zavallı hayvan kördü, her şeye ilgisini kaybetti. Hazel zar zor oynuyor ve yürüyordu. Her zaman aktif hareket etmeden yatıyordu.

Neyse ki, Elli ve Sam kibar insanlar kızı evlerine kabul edene kadar güzel kızı evlat edinmeye karar verdi. Köpeğin kör olduğunu duyan çift, hayvana güvenli bir ortam sağladı. Hazel zarar görmeden evin içinde dolaşabilirdi. Köpek artık yürümek ve oynamak için yeterli alana sahipti. Gerçekten, akıllı kız bazı iyileştirmeler yapmaya başladı!

Ne yazık ki, çift köpeğe geçici bakabildi. Hazele sonsuza kadar sahiplerini bulmak onlar için büyük bir zorluk oldu. Yakında bir çift Hazel’e aşık oldu. Allison ile Pete, köpeğin ameliyat edileceğini öğrenince daha heyecanlandılar. Hazel’i evlat edinmek için son kararı verdiler.

Ameliyat başarılı geçti. Hazel’in hala bazı mücadeleleri var ama güçlü bir kız olduğu ortaya çıktı! Şimdi dolu dolu bir hayat yaşıyor ve her zamanki gibi enerjik!

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: