Sonunda şansı gelen kedinin hikayesi

Marilyn adında bir kedi bir zamanlar mutlu bir hayat yaşadı. Bir evi, ailesi var idi. Çeşitli sergilerde kazandı, ama kimse hayatının daha kötüye gideceğini hayal edemezdi. O zaman kedi 10 yaşındaydı. Ancak bu kedi şanssızdı. Aniden sahibi hastanede bulundu ve Marilyn’in kendisi yalnız kaldı.

Dairenin kapalı kapısının ardında su ve yiyecek kısa sürede bittiler ve yenmeyenleri bile kemirmek zorunda kaldı. Zavallı kedi bu çaresiz durumdan nasıl çıkacağını bilmiyordu. Neyse ki, şanslıydı. Kısa süre sonra kedi, barınak çalışanları tarafından apartmandan çıkarıldı. O tamamen bitkindi ve vücut zayıfladı. Muayeneden sonra hasta böbrek, göz travması, kalp patolojisi teşhisi kondu.

Doktorların kedinin ömrünü en üst düzeye çıkarmak için tek bir amacı var idi. Yakında bir kadın onunla ilgilenmeye başladı, görünüşünden ve durumundan etkilendi. Yeni sahibine göre kedi o kadar mutsuz görünüyordu ki onu gördükten sonra onu mutlu etmeye karar vermiş. Bunu hak etti.

Sahibinin hala, Marilynin ilk başta ortak bir dil bulamadığı iki kedisi vardı, ancak yavaş yavaş arkadaş oldu ve diğer kedilerle oynamaya başladı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: