Kız tüm arkadaşlarını kaybetti ve yalnız kaldı

Bu kız arkadaşlarını nasıl kaybettiğini, görünüşü yüzünden yalnız kaldığını anlattı. Popülerlik kazanmak, muhtemelen birçok kız ve kadının en büyük hayalidir. Ancak lüks görünüm ve çekici vücut her zaman yanımızda olamaz.

Bu güzellik hikayesini paylaştı, ne yazık ki tüm arkadaşlarını nasıl kaybettiğini, tamamen yalnız kaldığını itiraf etti. Arkadaşları onun artık var olmadığını bağırmaya başladılar. Lily, bir güzelliğin herkese nasıl acımasız bir şaka yapabileceğini açıkladı.

O “Arkadaşlarım insanların bana çok fazla ilgi göstermesinden hoşlanmazdı, ama ben onları gerçekten kırmak istemedim” dedi. Blogcu, en yakın arkadaşlarının onu etkinliklerine davet etmeyi bıraktığını itiraf etti. Ona göre, misafirler sadece ona dikkat edecekler. Bu özellikle erkekler için geçerliydi.

Kız “Onları anlayamıyordum, kendimi perişan ve yalnız hissediyordum. Onları görünüşün bu dünyadaki en önemli şey olmadığına ikna etmeye çalıştım.” söyledi.  O, 18 yaşından beri çok sayıda erkek ve erkeğin ona ilgi gösterdiğini fark etti.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: