Anne kedi, kayıp yavrularına kavuşmak için elinden geleni yaptı

Bir sabah Vangare’deki Mill Road Veteriner Kliniği personeli onu açmak istediğinde kapıda bir şey bulunca şaşırdılar. Yaklaşık dört haftalık dört yavrudan oluşan bir kutuydu. Terk edilmiş yavruları tereddüt etmeden içeri aldılar. Personel onlara aşık oldu, oldukça çaresizdiler.

Onları kontrol ettikten sonra, çalışanlardan biri olan Nicole, onları gece eve götürmeye karar verdi. Ertesi gün ilginç bir şey daha oldu. O sabah bir güvenlik görevlisi, kliniğin girişinde duran bir kedi annesini fark etti. Kapıyı her açtığında kliniğe girmeye çalıştı.

Klinik çalışanları, kedinin çıkmak istemediğini görünce içeri aldılar. Kısa süre sonra inatçı kedinin emziren bir anne olduğunu öğrendiler. Bunun bir gün önce buldukları dört yavrunun kayıp annesi olduğunu anladılar. Belli ki yavrular terk edilmiş değiller.

Muhtemelen birileri herkesi terk etti ama anne kedi küçükleri aramaya karar verdi. Her şey netleştiği için görevliler annenin yavrularıyla buluşmasına izin verdi. Buluşma sahnesi çok hareketliydi. Hepsi çok mutluydu. Neyse ki, hepsi kısa süre sonra veteriner kliniğinin bir üyesi tarafından evlat edinildi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: