Gergedan ile kedinin güzel dostluğu

Hayvanlar çok farklıdır. Onların farklı istekleri, tercihleri ​​var. Ancak bazen farklı türler birbirleriyle iyi arkadaş olabilir. Çek safari parkındaki kedi, büyük arkadaşı Emilka adlı gergedanına sarılmaya bayılıyor.

Park, fareleri ve tavşanları vahşi hayvanlardan uzak tutmak için kedileri getirmeye karar verdiğinde Miia kedi yavruydu. Miia olduça genç yaşta kuyruğunu ısıran gergedanlardan biriyle kötü bir deneyim yaşadı.

Park personeli, Miaanın her zaman gergedanlardan uzak durmaya çalışacağını düşündü. Ancak Miianın çok cesur bir kız olduğu ortaya çıktı. Emilkanın dev olması umurunda değil. Her zaman gergedana ziyaret yapıp onunla oynar.

Sevimli sarılma anları Ami Vitalece çekildi. Fotoğraflarını internette yayınlayınca hemen viral oldular. Bu eşsiz bağın hem insanlığa hem de hayvanlara daha dostça davranmamıza bize ilham vermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: