Alla Pugaçeva İsrailde çocukları için okul aramak zorunda

Ukraynadaki olayların en başından itibaren Alla Pugacheva ve Maksim Galkin çocuklarıyla İsraile kaçtı. Bunu hayranlardan gizlice yaptılar ancakk daha sonra çift ülkeyi terk ettiklerini doğruladı.

Galkin ve Pugacheva eskide bu ülkeyi sık sık ziyaret ederdi. Çift, hayranlarına yakında anavatanlarına döneceklerine söz verdi. Hayranlar arasında yıldız ailesinin göç ettiğine, artık geri dönmeyeceklerine dair dedikodular var.

Bugün eşlerin hiçbiri bu konuşmaları hiçbir şekilde yorumlamıyor, planları hakkında hiçbir şey bilinmiyor. Galkin ve Pugachevanın İsrail vatandaşlığı almayı planladıklarına dair söylentiler var. Ebeveynler Lisa ve Harry için okulu seçer.

Pugachevanın televizyonda çalışacağı hakkında bilgi vardı. Ancak bunlardan hangisinin gerçeğe uygun olduğu, hangisinin olmadığı bilinmiyor.Tabii ki, çocuklar okula gitmek zorunda, bu yüzden seçimi ebeveynler yapıyor. Ancak Pugachevanın İsrailde iş bulduğu söylentileri gerçeğe çok yakın değil.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: