Alman çoban sahibini yeniden gördüğü için sevinçten ağlıyor

Bugünün kahramanı Freya ile tanışın. Efendisini çok seviyor, en az birkaç saatliğine evden ayrıldığında onu çok özlüyor. Eve geldiğinde çok mutludur.Mutluluktan, kelimenin tam anlamıyla sahibin eline atlar ve inanılmaz bir hassasiyet gösterir.

Freian birkaç saat ayrılığa dayanmakta zorlanıyor. Sahibi birkaç ay boyunca bir iş gezisine çıktığında ona ne olduğunu hayal etmek imkansız. Bu aylar köpeğe büyük zorluklarla geçti. Çok sıkılıp üzüldü. Freya o sırada efendisinin annesiyle yaşıyordu, oğlunu her gün Skype üzerinden aradı.

Köpek sahibini görmüş ama o yokken onu nasıl gördüğünü anlayamadı. Sahibi bir iş gezisinden döndüğünde, anne köpekle mutlu buluşmasını foto çekmeye karar verdi.Bu toplantı muazzam hassasiyet ve olumlu duygularla doluydu. Sadece bu güzel resme bakın.

Köpeklerin bizim ruhlarımız olduğu bir efsane değil. Bazıları, biz uzun süre etrafta olmadığımızda gerçekten hastalanabilir veya sağlıklarını kaybedebilir. Hem Freya hem de sahibi birbirlerine sahip oldukları için şanslılar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: