Kör ve sağır bir köpek yaşamak için kardeşine güvenir

Bu iki muhteşem yavrunun sevincinin altında hüzünlü bir hikaye saklı. Starr ve Denver, şimdi bir sığınakta yaşayan kardeşlerdir. Doğdukları andan itibaren birçok zorlukla karşılaştılar. Starr kör ve sağır bir köpektir. Kardeşi en sevecen ve sevgi dolu köpektir. Starı asla bırakmaz ve her zaman ona yol gösterir.

Bu soruna ek olarak, köpek ailesinin hikayesi de üzücü. Çöpe atılan sekiz kardeşten ikisi oldukları ortaya çıktı. Louisianada anneleriyle birlikte yol kenarına atıldılar. Yakında kurtarıldılar, ancak hiçbir hayvan merkezi onları kabul edemedi. 2.000 mil uzağa götürüldüler. San Diegoda nihayet altı yavruyu kabul ettiler.

Kimse Starrı evlat edinmeye hazır olmadığı için Denver ve Starr barınakta yaşamaya devam ediyor. Onlar birbirine bağlıdırlar. Yavruları ayrı ayrı kabul etmek mümkün değildir. Bu, köpeklerin birlikte evlat edinmesini zorlaştırır.

Ancak yavrular çok mutlu. Her zaman birbirleriyle oynarlar. Denver, kız kardeşinin gideceği tüm yeni yerleri kontrol edip onu içeri alır. Onu dışarı çıkarır ve yemesine yardım eder. Bu iki harika köpeğe evlerinde kabul edebilen iyi insanların olacağından umut duyalım.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: