Kediler kendilerini kurtaran polisten ayrılmak istemez

Hemen hemen bütün ülkelerde, katı yasalardan dolayı polisler biraz olumsuz algılanıyor.Neredeyse her zaman haklıdırlar, fakat taraf tutmadığı için oldukça az insan onlara sıcak davranır. Aynı zamanda istisnalar var.

İki Teksas polisi herkesi mutlu eden sorunla yüzleşti. Memur Joe Bob Atkins dünyanın en sorumlu işinde.Atkins meslektaşıyla sokakta yürürken bir kadın onlara yaklaşıp arabasından bazı sesler duyduğunu söyledi. Arabadan bir ses duyup bir şey yapmaktan korkuyordu.

Atkins arabanın altına sıkıştırmayı başardığında, iki yavru kedi buldu. Kediler oraya kendileri giremediği için biri onları oraya koydu. Kedileri veterinere götürme zamanr yoktu, dolayısıyla Atkins ve ortağı yavru kedileri sıcak sütle besledi.

Vardiyadan sonra, gidecekleri veteriner kliniğinde kedilerin sağlıklı olduklarını öğrendiler. Polisler onları hayvan barınağına götürdüler.

Atkins gitmek için hayvanların uykuya dalmasını bekledi. O kurtardığı kedilerin gözlerine bakamayacağını anladı.

O zamandan beri birkaç hafta geçiyorken yavrular yeni ailelere taşındı. Atkins arasıra fotoğraflara bakıp kurtardığı insanları üzüntüyle hatırlıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: