Adam sokak köpeğini mağazaya getiriyor

Köpeğin sevgili sahipleri ile evde yaşayacak zamanı yoktu. Hikayesinin neredeyse tamamı bir sokak köpeği hikayesiydi. Ona da araba çarptı. Yaralanma ciddiydi, sürücü köpeği incelemek için yavaşlamadı bile.

King ampütasyona katlanmak zorunda kaldı, iyileşmek zorunda kaldı ve şimdi üç ayak üzerinde yürümeyi öğreniyor. Ameliyattan sonra kimse onu eve götürmek istemedi. Aylarca yaşlı hayvan kafeste oturup onu neyin beklediğini düşündü. Neyse ki, TV sunucusu Rocky Kanaka, yalnızlığa mahkum olan köpeği öğrendi.

King bunu hemen anladı ve seçim yapmaya başladı. Sepet şunları içeriyordu: toplar, dev kemik, ip, dinozor oyuncağı, kedi maması. Sonuç olarak, köpeğin bir evi ve ailesi vardı. Bir kadın uzun zamandır bir köpek istiyordu, bu yüzden King ile tanışmayı kabul etti.

Birbirlerinden anında hoşlandılar. Köpek onu hemen sahibi olarak tanıdı. Ev sahibi harika bir şey yaptı, köpeğin kaderine karar verdi. Artık emin ellerde, hayatını sıcaklık ve tokluk içinde yaşayacak.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: