Her gün kedi dükkanda et için yalvardı

Bir gün bir et dükkânına kırmızı bir kedi geldi. İkram olarak satıcıdan, alıcılardan et istemeye başladı. Ziyaretçiler ve satıcı onu sürmeye kayıtsız kaldılar. Ertesi gün dükkâna döndü, tezgaha oturdu ve sessizce beklemeye başladı. Sonrasında satıcı ona acıdı ve onu et parçalarıyla ağırladı. Kedi onları yemedi, ağzına bıraktı.

Nereye gittiğini kimse bilmiyordu. Böylece kedi, kadın onu takip etmeye karar verene kadar her gün yaptı. Sonuç olarak, kedinin beton bir levhanın altında yatan başka bir kediyi beslemeye karar verdiği ortaya çıktı. Yaralı bir bacağı vardı.

Satıcı hasta kediyi klinik veterinerine götürmek zorunda kaldı. Daha sonra kızıl saçlı dilenciyi evine götürdü. Arkadaşlarını paylaşamıyordu. Kedinin patisi tedavi edildi. Doktorlar kedilerin akraba olmadığını, sadece yardım alabilen iyi arkadaşlar olduğunu söyledi.

Ne yazık ki onları evlat edindi mi yoksa bir sığınağa mı götürdü bilmiyoruz. Buradaki gerçek onun zaten harika bir iş çıkarması.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: