TikTok fenomeninin OnlyFans’tan kazandığı servet dudak uçuklattı

TikTok’ta çektiği videolarla bir fenomen haline gelen Corinna Kopf’un görüntü paylaşım sitesi OnlyFans’ta yaptığı paylaşımları kısa sürede gündem olmuş ve takipçileri tarafından büyük ilgi görmüştü. Genç kadının OnlyFans üzerinden edindiği servet adeta dudak uçuklattı! Sosyal medyadaki bazı kullanıcılar ise bu durumun ‘haksız kazanç’ olup olmadığı konusunda hararetli tartışmalara tutuştular… İşte güzel fenomen Corinna Kopf’un sadece 9 ayda kazandığı dudak uçuklatan servet!

TikTok’ta yayınladığı videolarla kısa sürede fenomen haline gelen ve Twitch platformunda da yayınlar yapan genç kadın Corinna Kopf, özel görüntülerin para karşılığı satıldığı OnlyFans sitesine de el attı.

Kısa sürede bu sitede de çok sayıda takipçi kazanan ünlü fenomen, sadece 9 ayda öyle bir servet kazandı ki görenler hem ‘yok artık’ dedi hem de bu duruma sert tepki gösterdi.

Söz konusu paranın haksız kazanç olduğunu savunan sosyal medya kullanıcılarının bazıları ise TikTok fenomenine destek verdi.

TikTok fenomeni Corinna Kopf, OnlyFans’ta sadece 9 ayda tam 10 milyon dolar (10.000.000$) para kazandığını duyurdu.

Servetin miktarını görenler küçük çağlı şok geçirirken birçok sosyal medya kullanıcısı ünlü fenomenin bu parayı haksız yolla kazandığını iddia etti.

Öte yandan bazı sosyal medya kullanıcıları ise bu durumun bir “Arz talep ilişkisi” olduğunu belirterek, “Kime göre, neye göre haksız kazanç” diyerek fenomenin para kazanma yöntemini savundu.

Öte yandan bir Türk OnlyFans kullanıcısının da ayda 160 bin TL kazandığını duyurması tartışmalara neden olmuş ve platformun varlığının, toplumsal işlevinin tartışılmasına yol açmıştı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: