Yürüyüşte kıza yaklaşan kedi yardım istedi

Katie adında bir kadın, akrabaları yüzünden kocasıyla tartıştı. Bayramda yine yanlarında kalmaya karar verdiler. Ancak yeni doğmuş bir bebeğin ilgiye ihtiyacı vardır. Kocası, herkese yer olacağından emindi. Kathy, akrabaların en azından bu süre zarfında sorun çıkarmadan yurtta kalabileceğini düşündü.

Biraz temiz hava almaya çalışarak bahçeye koştu. O “Bir süre tartışmaları düşündüm, nereye taşınacağıma karar verdim. Aniden yakınlarda yürüyen bir kedi fark ettim” dedi.

Katie çoktan eve yürüyordu ama kedi onunla birlikte girişe koştu. Belli ki bir şeye ihtiyacı vardı. Kathy döndü ve kedi onu ıslak kutuya götürdü. İçinde dört küçük, hala kör kedi yatıyordu.

Kathy kocasını aramaya acele etti. Yavrularla olan kavga, uzlaşmalarına ve bir çıkış yolu bulmalarına izin verdi. Akrabalar yavrulara baktı, Kathy annesine bir yavru aldı.Akıllı yetişkin kedi Katie ile kaldı ve kendi bebeği için sevecen, sıcak bir dadı oldu. Kedi ailesi sayesinde herkes sakinleşti.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: