Aile kapalı çantada güzel bir köpek buldu

Şubat ayında Vade Şhap ve eşi Mandy, her Pazar gittikleri kiliseden eve dönuyordu. Ancak bu özel gün onlara beklenmedik, pek de hoş olmayan bir sürpriz yer aldı. Çift, şehrin dışındaki yollardan birinde araba sürdüğünde, Vade yolun kenarında garip şey fark ettiği için arabayı frenlemek zorunda kaldı.

Vade “Köpeğin çantada oturduğunu, hareket edemediğini gördüm. Sonrasında nasıl olabildiğini düşündüm” dedi. Tabii çiftin yaptığı ilk şey köpeği kurtarmaya çalışmak oldu. O sözlerine böyle devam etti “Çantayı kesmek veya yavruyu çıkarmak için bıçağımız veya makasımız olmadığı için araba anahtarını kullanmaya mecbur olduk” dedi.

Ancak onlar onlar yapmayı başardılar. Daha sonra köpek sıcak bir paltoya sarılarak arabaya götürüldü. Güzel köpeğe Buba adı verildi. Her halde Buba hala korkuyordu. Titremeyi bırakıp kurtarıcılarıyla sakinleşmeye başlayana kadar birkaç saat geçti.

Çift, bebeği evlat edinmeye karar verdi. Vade ile Mandinin zaten iki köpeği var: Isabel ile Dix. Sanki Buba ile çok iyi arkadaş oluyorlar. Vade, Bubayla güçlü bağ kurdu. Her gün yeni sahibiyle işe gidip, nereye giderse gitsin peşinden gider.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: