Köpek, sahiplerini bulmak için 2 haftada 62 mil yürüyor

Köpeklerin çok sadık hayvanlar olduğuna şüphe yoktur. Neredeyse her zaman efendilerinden ayrılmazlar, ölene kadar yanlarında kalırlar. Ancak Retrievenin “son derece sadık” olduğu ortaya çıktı.

Aylar önce evlat edinen ailesini kaybeden Çinli Retriever Ping Aniyle tanışınız. O sahiplerini bulmak için 14 gün boyunca 62 mil yürüdü. Sonunda, köpek memleketini buldu ama kayboldu. Gücü kalmamıştı ve vücudunda ciddi yaralar kalmıştı.

Çok geçmeden ofis binasının önünde umutsuzluk ve üzüntü içinde yatıyordu. Ancak bir grup işçi onu fark edip onu orada bırakmamaya karar verdi.Ping Aninin ailesi onu terk etme niyetinde bulunmuyor. Evlerini yenilemeye karar verdiği için başka bir şehre taşınma kararı aldılar.Ama köpeği alamadılar. Bir arkadaşından, onlar dönene kadar köpeğe bakmasını istediler.

Ne yazık ki, dört ay sonra adam, Ping Aninin ailesini arayarak onlara köpeğin kayıp olduğunu bildirdi. Onlar üzülüp bunun kendileri ve köpek için iyi olduğunu düşündüler. Ama nazik insanlar köpeği sokakta bırakmadı. Bebeğin fotoğrafını çektiler ve Çinde popüler bir uygulama olan WeChatte yayınladılar.

Gönderi hemen birçok yanıt aldı. İnsanlar bunu tartışmaya başladı, bir günde sahipleri bulundular. Bebekle tanıştıklarında onu asla yalnız bırakmayacaklarına söz verdiler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: