Kadın kuyuda yatan terk edilmiş yavruyu kurtardı

Benzin istasyonunun yakınında sadece küçük bir yavru bulundu. Bu nazik kadın onu kendine aldı ve şimdi ikisi de her zamankinden daha mutlular. Şimdi hayatları o korkunç zamandan tamamen farklı. Onlar sevgi ve özenle çevrilidir. Bu nazik kadın küçük yavrusunu kurtardı.

Onu, kedinin neredeyse ölmek üzere olduğu benzin istasyonunun yanındaki kuyudan çıkardı. Şimdi evinde küçük bir mutluluk ortaya çıktı.

Kızın bu çocuğu bulması yaklaşık bir yıl oldu. Kız geçemedi, onu felaket kuyusundan çıkardı. O anda, bu kedinin benzersiz olduğu anlaşıldı.

Kız bunları söylüyor “Ailem doğumdan hemen sonra beni terk etti. Louisianaya iş için gittiğimde, bu bebeği doğduğum yerden 8 km uzakta buldum. İkimizin de yetim olduğu ortaya çıktı, bu yüzden Andynin benim ruh arkadaşım olduğunu hissediyorum. Şimdi onsuz uyuyamıyorum. Hayatım boyunca yalnız hissettim. Ama şimdi hissetmiyorum.”

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: