Aile yüzen ayıyı kurtarmak için hayatlarını tehlikeye attı

Visconsinden bir aile balığa gitmeye karar verdi. Günün sonunda yer alacağını hayal edemezlerdi. Brian Hert, eşi, ğluyla Marsh-Miller Gölünde balık avladığı zaman yüzerek kıyıya ulaşmaya çalışan büyük cismi fark etti.Çok garip yaratık olduğu için ne gördüklerini öğrenmeye karar verdiler.

Şaşırtıcı bir şekilde, “tuhaf”, kafasına plastik kap sıkışmış yüzen bir ayıydı. Derin nefes alıp kıyıya ulaşmaya çalışıyordu. Aile, ayının kıyıya ulaşamayacağını anlayınca yavruya yardım etmek istedi.

Ancak ikinci denemeden sonra başarılı oldular. Gerçekten o çok riskli bir görevdi. Bu cesur aile hayvanı kurtarmak için hayatlarını riske atmaya karar verdiler.

Brianın elleri nihayet kapa ulaştığında, hemen bunu ayının kafasından çekti. Çok inanılmaz hikayeydi. Brianın karısı kurtarmayı video çekip Faccebok hesabından yayınladı. Video binlerce kişice izlendi.Herkes yavruya endişeleniyordu. Kadın, ayının sonunda kıyıya ulaştığını ve başka ayılara katıldığını yazdı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: