Köpek ile farenin beklenmedik dostluğu

Osiris çok zeki terapi köpeğidir. Sahipleriyle birlikte yüzlerce hayvanın arkadaşlık kurmasına, iyileşmesine destek verdi. Kendisi de bir eski zamanlarda sokak köpeği oldu. Osirisin şefkatli davranışını keşfettikten sonra sahipleri, köpeğe fiziksel ve duygusal olarak yaralanmış çeşitli hayvanlar getirdi.

Osiris ile Resif sıçanının dostluğu sizi şaşırtacak. Farenin bir hobisi var – köpeğin ağzına girmek, dişlerini temizlemek. Osiris arkadaşından asla vazgeçmez. Aslında, o küçük fareye karşı çok nazik, şefkatlidir. Bağlantılarını gördükten sonra, fareyi sevmek isteyebilirsiniz. Gerçekten Osiris özel eğitilmiş bir köpektir, ayrıca çok naziktir.

Bu inanılmaz hikayede ilgili en şaşırtıcı şey, aralarında özel bağın olmasıdır. Onlar her zaman yanındadır. Bu şimdiye kadar duyduğumuz en sıra dışı arkadaşlıktır. Bu örnek, insanların gezegeni ve sakinlerini kendilerini sevdiği gibi sevmesi için biraz umut uyandırıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: