40 yaşındaki kadın, 21 yaşındaki kızıyla karıştırıldı

Genç bir anne kızı gibidir. Herkes onları ayırt edemez. Kırk yaşında bir kadının iyi görünemeyeceğini kim söyledi? İrlandalı Sonya Magnier kısa süre önce 40 yaşına girdi, ancak şimdi insanlar onu 21 yaşındaki kızı Renee ile karıştırıyor. Fotoğraftan kimin nerede olduğunu anlamaya çalışın.

Sonya’nın sarışın ve 21 yaşındaki kızı Rene’nin koyu renk saçlı olduğunu kaydedelim. Anne, kızının kız kardeşi ya da arkadaşı ile karıştırılınca çok mutlu olduğunu itiraf ediyor. Özel bir sırrı yok. Magnier spor yapar, abur cubur yememeye çalışır, cildine bakar. Bunlar onun daha genç kalmasına yardımcı olacak maddeler.

Sonya, haftada üç kez spor salonunda antrenman yapıyor. Ayrıca yoga ve için meditasyon için zaman bulur. İrlandalı kadın cilt bakımına çok dikkat ediyor, düzenli olarak prosedürler uyguluyor.

Ne yediği ve ne kadar su içtiği de daha az önemli değil. Genç Sonya, kıyafetlerini seçen kızıyla birlikte butiklere gitmeyi tercih ediyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: