Çalınan çoban köpeği bulunup sahibine teslim edildi

Bu kayıp köpeğin başka bir hikayesi. Bir evcil hayvan çalındığın zaman daha da yıkıcıdır. Kötü olan 2020 yılında 4 aylık bebeğini kaybeden Faridin başına geldi.Bandit adlı çoban köpeği sahibinin evinden çalındı.

Bir adam için çok sevdiği köpeğinin yokluğunu fark etmek çok yıkıcıydı. Sevgili köpeğini aramaya devam etti ama çabaları boş kaldı. Sonunda Farid umudunu kaybedip evcil hayvansız yaşamak zorunda kaldı.

Sekiz ay sonra Farid en ilginç haberi aldığında her şey değişti. Hayvan bulundu. Yol kenarında dolaşan köpeği bir sürücü fark etti. Köpeğin tasması olmadığı için adam onu bir sığınağa götürmeye karar verdi.

Mikroçip sayesinde köpek sahibine teslim edildi. Farid, çok sevdiği köpeğini bir an önce görmek için hayvan merkezine koştu. Sonunda bebeğine kavuştu. Daha sonra, köpeğini tekrar görmenin ve onu sarmanın, başına gelen en iyi şeylerden biri olduğunu söyledi.

Ne olumlu bir buluşma!

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: