Kız sokak köpeğini besledi ve hayvan şükran gözyaşlarını tutmadı

Çinin Jinjong şehrinde bir kız sokak köpeğini besledi ve köpek sevinçten ağladı. Bu dokunaklı hikayeyle video viral oldu ve TV izleyicileri arasında bir duygu fırtınasına neden oldu. Videoda, köpeğin önce mutsuz bir şekilde nasıl yemek istediğini, sonra da payını mutlu bir şekilde yediğini görünüyor.

Kız arkadaşlarıyla parka gittiğini ve burada bir sokak köpeğiyle tanıştığını söyledi. Köpek arka ayakları üzerinde durdu ve ön ayakları aktif olarak yoldan geçenlerden yiyecek istedi. Kız köpek sosisleri ikram etti. Köpek ziyafeti yedi ve ardından gözlerinden yaşlar süzüldü. Sosyal ağın kullanıcısı, köpeğin mutluluktan ağladığından emindi.

Ertesi gün kız, köpeği bulmak için tekrar parka gitmeye karar verdi. Köpek yine aynı yerdeydi. Kız yine hayvana yemek teklif etti ve gözyaşlarını fark etti. Sonrasında o ve arkadaşları köpeği eve götürmeye karar verdi. Gençler köpeği arabaya koymaya çalıştı ama köpek kaçtı.

Muhtemelen sokak köpeklerini yakalayanların onu içeri almaya çalıştıklarını düşündü. Neyse ki, bu hikayenin mutlu bir sonu var. Sokak köpeğinin, çalışanların evcil hayvana bakmaya karar verdiği otomobilin iç kısmına ulaştığı ortaya çıktı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: