Garip kedi komşularını mutlu etmek istiyor

Sabahları evinizin verandasında çiçek görseniz nasıl tepki verirsiniz? Katılıyorum, çok hoş bir sürpriz! Bu kedinin adı Willow, komşularına her gün çiçekler veriyor. Kedinin “hediye” getirmeye alıştığı evde Rosie adında bir kadın yaşar. Her sabah küçük gül tomurcukları getiren bir misafir alır.

Rosie, sokaklarının bahçeli evlerle dolu olduğunu söylüyor. Willow günde yaklaşık altı meyve bahçesini ziyaret eder. Yerliler, kediyi bahçelerinde görmekten mutluluk duyarlar. Peki, böyle bir güzellik avludan nasıl kovulur? Doğru, hiçbir şekilde.

Bu arada, kadın ön kapıyı kapatmaya çalıştı ama işe yaramadı. Kedi ziyarete geldi ve yüksek sesle havlamaya başladı. Komşu evlerde de benzer bir durum vardı. Willo diğer komşuları dikkatinden etmez. Hatta insanlar kedinin yemek, su gibi uyuyabilmesi için kapının yanına bir karton kutu bile koyarlar.

Ama bir gün cana yakın evcil hayvan, Rosieye bütün buket getirerek gerçekten şaşırttı. Kadın heyecanlanır ve hayvanın onu içtenlikle sevdiğine inanır.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: