Kadın ile boz ayısının inanılmaz arkadaşlığı

Ayıların balık tutmayı sevmesi şaşırtıcı değil. Sonucunda balık yemeklerinin tadını çıkardıkları için bu onlara favori bir eğlencedir. Ancak bir insanla bir tekneyi paylaşmak, onunla balığa çıkmak anlaşılmaz. Boş zamanını Rusyanın Novosibirsk Gölünde balık tutarak geçiren Veronicca ve ayı arkadaşı Arcchieyle tanışın.

İkisi iki yıldır en iyi arkadaşlar. Arcchie kurtarılmış ayıdır. Hayatı boyunca bir safari parkında yaşadığı için ayının vahşi doğaya alışması imkansızdı. Veronicca büyük arkadaşına bakmaya karar verdi. Yaptığı iyiliklerden asla pişmanlık duymaz.

Bu, gezegendeki en güzel arkadaşlıklardan biridir. Kadın ayıya safari bahçesinden sorna biraz özgürlük verdiğine mutludur. Geçenlerde onları aynı gölde gördüler. Peki masalının ana kahramanları onlar. Arcchie suyu seviyor. Ayrıca insan arkadaşıyla yeni yerler keşfetmeyi seviyor. Veronicca ayıya asla hayvan gibi davranmıyor. Yemeğini ve yerini her zaman hayvanla paylaşır.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: