Adam yoldaki terk edilmiş köpeği kurtardı

Atlanta gazetecisi Nemes kısa süre önce bir iş gezisinden döndü. Alabama’da seyahat ederken, durup cihazdan gazlı bir içecek almaya karar verdi. Geç oldu, etrafta kimse yoktu ve yer çok kalabalık değildi. Aniden cihaza yaklaşan adam, iki benekli pençenin arkasından çıktığını gördü.

Adam “Onu şimdi almazsam, başka seçeneği olmayacağını anladım. Kendimi kimsenin olmadığı uzak bir yerde bulmam tesadüf değildi” düşünuyordu. Gazeteci kurabiye aldı ve köpeği besledi. Sokak hayvanı kliniğe götürüldü.

Veteriner klinikte köpeğe baktı ve yaklaşık 4 yaşında olduğunu öğrendi. Sağlığı oldukça iyi olduğu için bunca zaman sokaklarda yaşayamazdı. Büyük olasılıkla, yaklaşık bir yıl önce terk edildi. O zaten sterilize edildi.

Çocuk zincire neredeyse alışıp artık kişisel ihtiyaçlarını planlamaya başlıyor. Nemez’in Soda adını verdiği köpek, birçok iyi aileden biri tarafından evlat edindi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: