Mağazanın güvenlik görevlisi hayvana güzel bir adım attı

Adam, tek bir eylemle mağazanın itibarını herhangi bir PR kampanyasından daha fazla artırdı. Twitter kullanıcısı Mel Grace geçtiğimiz günlerde dokunaklı bir fotoğraf paylaştı. İçinde mağaza görevlisi, sahibinin kapıda bıraktığı golden retrievere çıktı ve bir şemsiye ile kapattı.

“Bir köpeğin nasıl kötü davrandığını asla bilemezsin havada, “adam yaptıklarını böyle yorumladı. Gönderi kısa sürede 145 bin beğeni ve 19.5 bin retweet aldı. Yorumlarda, kullanıcılar İskoçya’dan Ethan Dirman’ı buldu. Güvenlik hesabındaki, ünlü fotoğrafı inceledi ve sanki bu hareketinin birçok insanı mutlu ettiğini söyledi.

Bu güvenlik görevlisi, tek bir iyilik ile mağazanın değerini milyonlarca insanın yapamayacağı şekilde artırmayı başardı. Bu hepimiz için inanılmaz, çok bilgece bir ders.Yorumlarda, birçoğu mağaza sahiplerinden Ethan’ın maaşını artırmasını talep ediyordu. Oğlan gerçekten bunu hak etti.

Ancak yönetim bu tekliflere yanıt vermedi. Yağmur mevsiminde müşteriler için her zaman şemsiyeleri olduğunu söylediler. Muhafızın kötü havalarda tüm ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye hazır olduğunu görmekten memnun olduklarını kaydettiler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: