Dört kulaklı, bir gözlü kedi, onu seveceğine inanmıyordu

Frankie kardeşleri gibi doğmadı. Kedinin doğuştan dört kulağı var. Kedi gözler, bacaklar konusunda sorunlara sahip. Frank, erkek kardeşi bahçelerden birinde bulundu. Her iki küçük hayvan sahipleri için gereksiz hale geldi.

Küçük Frank doğru zamanda emin ellerdeydi. İnsanlar onu bir veteriner kliniğine götürdü. İlk başta, doktorlar herhangi bir olumlu sonuç beklemiyorlardı. Ama kedi güçlüydü. Doktorlar hayvanı pençelerine koyabildiler. Ne yazık ki Frankienin gözünü kurtaramadılar.

Tüm bu sürede, hayvan barınaklarından birinin çalışanı George Anderson kediye yardım etti. Hayatı boyunca seksenden fazla yavru kurtardı. Anderson, Frankie’yi evlat edinmeye karar verdi.Kadın bütün tıbbi müdahalelerine kendi paralarından ödedi.

Georgeun belirttiği gibi, küçük hayvan çok neşeli ve arkadaş canlısıdır. Ayrıca Frank, Andersonın kendisine yardım ettiğini anlar. Bebek sürekli kurtarıcısına teşekkür eder. Kadının evinde birkaç kedi daha, bir köpek var. “Yeni gelen” hızla onlarla arkadaş oldu. George, Frankin şaka yapmayı sevdiğini, ama onu affetiklerini söylüyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: