Kedinin nereye gittiğini bilen sahibi gözyaşlarını tutamadı

Bu dokunaklı hikaye sosyal ağlardan hemen tüm dünyaya yayıldı. Bu da dört ayaklı dostlarımızın bizden çok daha merhametli olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.Bugünkü kahraman bir kedi Milan. Sahibiyle birlikte yaşıyordu.

Mila çok özenli, sevecen bir anneydi, ancak son zamanlarda sahibi kedinin bebeklerini terk ettiğini ve bir süreliğine ortadan kaybolduğunu fark etti.Ondan önce yavruları besliyor, sonra her gün böyle ayrılıyor.

Bir gün kadın Milanın nereye gittiğini öğrenmek için kediyi takip etmeye karar verdi. Ancak gerçeği öğrendiğinde uzun süre gözyaşlarını tutamadı.Kedinin yeni doğan sincapları sütüyle beslemek için yakındaki bir ormana gittiği belli oldu.

Anneleri ne zaman ortadan kaybolduğunu, Milanın onları nasıl öğrendiğini bilmiyoruz. Ancak annelik içgüdüleri, sincapları yetim bırakmasına izin vermedi.Kadın, kedinin her seferinde yavrularını bırakmaması için sincapları eve götürmek zorunda kaldı.

Şimdi yenidoğanlarda her şey güzel.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: