İnternet kullanıcılarını büyüleyen güzel kediler

Bütün kediler gerçekten doğa harikasıdır. Yumuşak kürkleri çoğu insanın onları evcil hayvan halinde istemesine neden oluyor. O yaratıklar bakım, sevgi ile dikkat gerektirir. Bu yazımızda dünyanın en güzel kedi ırklarından biri hakkında hikaye hazırladık.

Selkirk Rexx, yumuşak oyuncağa benzeyen hassas bir kedi. Sadece ona sarılmak istiyorsun. Kıvırcık saçları rastgele karışık görünüyor. O, Selkirk’i gülünç gösteriyor. Bu cinsin kedileri harika karaktere sahiptir. Kaprisli değiller, çok sakinler, sahiplerine olan bağlılıklarını her zaman mutlu bir şekilde vurgularlar.

Ancak aynı zaman çocukları veya diğer evcil hayvanları kıskanmazlar. Misafirler eve geldiğinde saldırganlıktan korkmazlar. Selkirler sağlıklı kedilerdir. Genetik hastalıklara rastlanmadı.

Yetiştiriciler, yaratılışlarında birkaç ırkın yer aldığından, bazı hastalıkların olasılığının olduğuna inanırlar. Ama sadece henüz bulunamadılar. Böyle harika bir çocuğu evlat edinmek ister misiniz? Oyuncak gibi görünüyor. Elbette tüm kedi severler bu kedi türüne aşık olacak.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: