Aile kayıp köpeğini polis sayesinde buldu

Evcil hayvanlar ailemizin bir parçasıdır. Ölebileceklerini anlamak her zaman zordur, ancak ortadan kayboldukları zaman gerçekten yıkıcı oluyor. Massachusettste bir aile kısa süre önce sevgili köpeği Amberi kaybetti. Etrafındaki herkes bebeği sevdiği kadar tatlıydı.

Aile nihayet durumu polise bildirdi.Polis ekiplerin yaptığı incelemenin ardından hayvanın çaldığı belirlendi.Köpeğin yasması yoktu, tokası ise hâlâ kapıya bağlıydı. Bu insanlar bu acılı anda yalnız değildi.Herkes endişeliydi. Postacı da tüm süreç boyunca polise destek veriyordu.

İlana ve Neil Nisenbaum, polisin ne kadar ciddi olduğunu anlattı. Köpek davasının emin ellerde olduğunu takdir ederler.Nisenbaumlara köpeğini bulacakları konusunda umut verdiler. Sonunda 3 gün süren aramanın ardından köpek bulundu. Köpeği alan komşuların güvenlik kameralarının görüntülerinden anlaşıldı.

Daha sonra köpeğin yeni sahipleri, hastaneden döndüklerinde aniden Amber’i gördüklerini söyledi. Köpeğin kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olabileceğini düşündüler.

Elbette polis onlardan şüphelenip 12000 dolar tapel etti.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: