Barınaktan evlat edinen köpek yeni evde üzgündü

Bu hikaye Angel adında köpek hakkındadır. Kendini bir hayvan barınağında bulana kadar sokaklarda çok zaman harcadı. Kimse nasıl sokakta yaşadığını bilmiyor. Barınak personeli Angele tıbbi yardım sağladı ve onu besledi.

Köpek zaten iyi durumda olduğu zaman sahiplerini bulup yeni ailesine gitti. Yeni bir eve girdikten sonra, Angel üzüldü ve sahiplerinin gözleri önünde kötüleşmeye başladı. Angel’a ne olduğunu öğrenmek için sahipleri onu sığınağa götürdü.

Barınakta en iyi arkadaşının orada kaldığını öğrendiler. Birlikte oynadılar, birlikte uyudular ve her şekilde birbirlerine destek oldular. Ancak ayrılıktan sonra arkadaşlık olmadan çok sıkılarak üzüldüler.

Bunu öğrendikten sonra, Angelin sahipleri köpeği evlat edinmek için barınağa dönmeye karar verdi. Angelin özlediği aynı köpekle eve geldiler. Köpekler tanıştığı için inanılmaz mutluydu. Ondan sonra artık üzgün değillerdi ve şimdi evde sürekli eğlence var.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: