Köpek kanayan kadına nasıl yardım etti?

Sadece bir gün içinde, Gürcistandan 36 yaşındaki Shannon Loriot, yaşamı boyunca çoğu insandan daha fazla zorluklar yaşadı. O gün kadın kocasıyla tartıştı ve arabayı sürmeye karar verdi. Kadın oldukça sert sürüyordu, bir sonraki virajda kontrolünü kaybetti. Sonuç olarak, Shannon arka camdan doğruca bagaja atladı.

Shannon bilincini kaybetti. Araba yoldan uzakta bulunduğu için kimse kanayan kadını fark etmedi.Kısa süre sonra uyanan kadın, gördüğü ilk şey kocaman bir köpekti. Öleceğini sandı ama yanında başka birinin olduğunu anladı. Shannon, daha sonra kahraman adını verdiği köpek yüzünü yalamaya başlayınca panik yapmadı.

Kahraman, Shannonun yüzündeki tüm kanı yaladıktan sonra, onu yola doğru sürüklemeye başladı.Köpek, geçen arabaların onu görebilmesi için onu 40 metre kadar dikkatlice sürükledi.Yoldan geçenler onu fark edip hastaneye götürdü. Hero’nun bir sokak köpeği olduğu ortaya çıktı, ancak bu kahramanca hareketten sonra Humane Society hayvan barınağına götürüldü.Köpekler, insanları aramak ve kurtarmak için bu barınakta eğitilir.

Sonrasında kadın Kahramanı eve götürdü. “Hiçbir özel eğitim almadan hayatımı kurtardı. Eğitim aldıktan sonra kaç hayat kurtarabileceğini bir düşün. Shannon, “Ona her zaman benim kahramanım olacağını söyledim” dedi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: