Küçük köpek, son anda evlat edinmeyi iptal eden sahibini bekliyor

Bu hikaye hayvanlara sorumluluk hakkındadır. Bir köpeği veya başka bir evcil hayvanı evlat edinmeye karar verirseniz, zamanınızı, paranızı, sevginizi ve sorumluluğunuzu hesaba katmanız lazım. Birisi evlat edinmek için başvurduğunda Vicente 3 aylıktı.Barınak personeli, evlat edinenleri bulmak için Vicentenin, kardeşlerinin fotoğraflarını yayınladı.

Birçoğu bebeği evlat edinmek istedi, fakat adam hayatını bebekle geçirme onuruna sahipti. Gün geliyorken evlat edinen gelmedi. Bebeği evlat edinmeye hazır olmadığını bildirmek için merkezi aradı. Zavallı bebek küçük smokin giymiş, evlat edineni bekliyordu. Bu ersonel için büyük bir hakaretti.

Bu yüzden olayı Facebookta yayınlamaya karar verdiler. Evlat edinmenin bir zorunluluk olduğunu belirtip hayvana para va zamanı olmayanlara başvurmayacaklarını talep etti. Gönderiyi gördükten sonra, çoğu hala bebeği evlat edinmek istedi. Köpek sonunda herkesin onu sevdiği daimi evi buldu. Aile Vicentenin hayatına dair haberler vermeye söz verdi.

Bir evcil hayvanı evlat edinme konusunda şüpheleriniz varsa, bunu yapmayın. Onlar oyuncak değildirler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: