Eski ayakkabıda yaşayan köpek yavrusu kurtarılıp evlat edinildi

Bazı hayvanların hayatlarına savaştığını görmek her zaman üzücüdür. Bunlar sokak kedileri, köpekler ve diğer hayvanlardır. Ancak zavallının küçük köpek yavrusu olması bizi daha da üzüyor.

Bu kez Sırbistandan Goran Marinkoviç, küçük köpeği ayakkabında yaşarken buldu. Aslında bu adam bir kahraman. Bu andan itibaren 100’den fazla yavruyu kurtardı. Her zaman hiçbir faydası olmayan iyilikler yapar. Aksine onlar için cebinden ödüyor.

Bu sefer dışarıda aç olan ve titreyen yavruyu kurtardı. Kız kardeşi, erkek kardeşi veya annesi olmadığı için Goran bebeğe bakmaya karar verdi. Kendi yemeğini sokak köpeğiyle paylaşıp onu eve götürdü. Sonrasında güzel adam Coco adını verdiği yavru kedinin hikayesini anlattı.

İnsanlar Coconun hikayesinden etkilenip birçoğu onu evlat edinmek için başvurdu. Hikaye Cocoya olabildiğince iyi sona erdi. Alman bir ailece evlat edinildi. Bir zamanlar terkedilmiş köpek yavrusunun artık hayattan zevk alan en güzel ve mutlu bir kız olduğu aşikar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: